Erediensten

 

                  Erediensten Hervormde gemeente Westerbroek 2019

uur 2019 kerkelijk-jaar Bijz.heden Predikant Woonplaats
10.00 di 1 jan Nieuwjaar  geen dienst    
10.00  06-jan   nieuwjaarsvisite G.W. van Wingerden Stedum
10.00  13-jan     ds H. Poot Oosternieland
10.00  20-jan     ds J.Kuik  Kampen
10.00  27-jan   voorber HA ds N Noorlander Onstwedde
10.00  03-feb   H.A. ds N Noorlander Onstwedde
10.00  10-feb     drs J.W. Bassie Groningen
10.00  17-feb     ds D.C. van Vliet Veendam
10.00  24-feb     Dr HJCCJ Wilschut Bovensmilde
10.00  03-mrt lijdenstijd   ds JAA Geerts Zalk
10.00  10-mrt lijdenstijd   ds M Visser  Wezup
10.00  17-mrt lijdenstijd Biddag ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 24-mrt lijdenstijd   ds G. de Fijter Kampen
10.00 31-mrt lijdenstijd   ds H. Bakhuis Hoogeveen
           
10.00  07-apr lijdenstijd   ds N Noorlander Onstwedde
10.00  14-apr lijdenstijd voorber HA Stud M. de Jager Groningen
19.30 19-apr Goede vrijdag H.A.  ds J. Jeltema  Groningen
10.00  21-apr Pasen    ds D.C. van Vliet  Veendam
10.00 28-apr     ds H. van  Wingerden  Rijssen
19.00 28-apr Grunn dainst   ds K.G. Pieterman Niekerk
10.00 05-mei Bevrijdingsdag ds C.G. Visser  Kootwijkerbroek
10.00  12-mei     ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00  19-mei     Dr JA vd Berg Amersfoort
10.00  26-mei     ds J H van Wijk  Windesheim
10.00 30-mei Hemelvaart   ds D.C. van Vliet Veendam
10.00  02-jun     dhr D. Vos Oostwold
10.00  09-jun Pinksteren   Prop HJ vd Wal Groningen
10.00 16-jun     dhr F. Verkade Hoogeveen
10.00  23-jun     ds N Noorlander Onstwedde
10.00  30-jun     Dr TTJ Pleizier Groningen
           
10.00  07-jul   Voorber HA ds H. van  Wingerden  Rijssen
10.00  14-jul   H.A. ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00  21-jul     Dr W.M. Schinkelshoek Balk
10.00  28-jul     ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00  04-aug     Dr W.M. Schinkelshoek Balk
10.00  11-aug     ds H.H.Lageveen Nieuw Weerdinge
10.00  18-aug     Dr W.M. Schinkelshoek Balk
10.00  25-aug     Prop HJ vd Wal Groningen
10.00  01-sep     ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00  08-sep   voorberHA ds H. Bakhuis Hoogeveen
10.00  15-sep   H.A. ds J. Jeltema Groningen
10.00  22-sep     ds H.H.Lageveen Nieuw Weerdinge
19.00 22-sep Grunn dainst  mmv Excelsior oet Bavvelt ds T.J.Oldenhuis Coevorden
10.00 29-sep     dhr F. Verkade Hoogeveen
           
10.00  06-okt Israëlzondag   ds N.F.L. de Leeuw Oude Pekela
10.00  13-okt     ds N Noorlander Onstwedde
10.00  20-okt     ds W. vd Wind Onstwedde
10.00  27-okt     ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00  03-nov Herv dag   Dr W. Dekker Oosterwolde
10.00  10-nov   Dankdag Dr JF Mol Nijega
10.00  17-nov     drs J.W. Bassie Groningen
10.00  24-nov Eeuwigheidszondag ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00  01-dec Advent voorberHA M. van Heijningen Dorkwerd
10.00 08-dec Advent H.A. ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 15-dec Advent   ds N Noorlander Onstwedde
10.00 22-dec Advent   ds H. Poot Oosternieland
20.00 24-dec Kerstavond   Kerkenraad  
10.00 25-dec Kerst   ds D.C. van Vliet Veendam
10.00 29-dec     ds G.W. van Wingerden Stedum
  wo 1 jan  Nieuwjaar 2020   geen dienst