Erediensten

Erediensten 2020

uur 2020 kerkelijk-jaar Bijz.heden Predikant Woonplaats
10.00 wo 1 jan Nieuwjaar Geen dienst    
10.00 05-jan   nieuwjaarsvisite ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 12-jan     ds J.H. van Wijk Zwolle/Windesheim
10.00 19-jan     dr H.J.C.C.J. Wilschut Bovensmilde
10.00 26-jan   voorber HA ds C. Hoek Bedum
10.00 02-feb   H.A. ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 09-feb     drs J.W. Bassie Groningen
10.00 16-feb     ds H. Bakhuis Hoogeveen
10.00 23-feb lijdenstijd   prop. G. de Kok Groningen
10.00 01-mrt lijdenstijd   ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 08-mrt lijdenstijd Martinikerkkoor
Dr T.T.J Pleizier Groningen
10.00 15-mrt lijdenstijd Biddag ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 22-mrt lijdenstijd   ds N.F.L. de Leeuw Oude Pekela
10.00 29-mrt lijdenstijd  online dienst ds G.W. van Wingerden  
           
10.00 05-apr lijdenstijd online dienst ds G.W. van Wingerden  
19.30 10-apr Goede vrijdag online dienst

 
ds G.W. van Wingerden  
10.00 12-apr Pasen  online ds G.W,. van Wingerden
 
10.00 19-apr    online ds M. Krooneman Noordhorn
10.00 26-apr    online ds G.W. van Wingerden  
19.00 26-apr Grunnger dainst  vervallen
   
10.00 03-mei Bevrijdingsdag  online ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 10-mei    online ds G.J. Roest
Huizen
10.00 17-mei    online G W van Wingerden
 
10.00 21-mei Hemelvaart  online G W van Wingerden  
10.00 24-mei    online G W van Wingerden  
10.00 31-mei Pinksteren  online G W van Wingerden  
10.00 07-jun     F. Verkade Ruinerwold
10.00 14-jun     ds P.A. Versloot Groningen
10.00 21-jun     ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 28-jun     Dr J.A. vd Berg Amersfoort
           
10.00 05-jul   Voorber HA ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 12-jul   H.A. ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00 19-jul     ds H.H. Lageveen Nieuw Weerdinge
10.00 26-jul     ds.G.J. van den Top Wedde
10.00 02-aug      kand. H. Binnekamp
 Groningen
10.00 09-aug     ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 16-aug     ds H.H. Lageveen Nieuw Weerdinge
10.00 23-aug     ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 30-aug     prop. G. de Kok Groningen
10.00 06-sep     ds J.H. van Wijk Zwolle/Windesheim
10.00 13-sep   voorberHA ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 20-sep   H.A. ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 27-sep     ds C. Hoek Bedum
19.00 27-sep Grunn dainst  Vervalt wegens coronamaatregelen
   
           
10.00 04-okt Israëlzondag   ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00 11-okt     dr H.J.C.C.J. Wilschut Bovensmilde
10.00 18-okt     ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 25-okt     ds H. van Wingerden Rijssen
10.00 01-nov Herv dag   drs H.J. vd Wal Groningen
10.00 08-nov   Dankdag ds.G.J. van den Top Wedde
10.00 15-nov     ds G.J. van Beusekom Bilthoven
10.00 22-nov Eeuwigheidszondag   ds G. de Fijter Kampen
10.00 29-nov Advent voorberHA ds H. Poot Oosternieland
10.00 06-dec Advent H.A. ds G.W. van Wingerden Stedum
10.00 13-dec Advent   ds N. Noorlander Onstwedde
10.00 20-dec Advent   ds J.A.A Geerts Zalk/Vecaten
20.00 24-dec Kerstavond   Kerkenraad  
10.00 25-dec Kerst    ds W. van der Wind  Onstwedde
10.00 27-dec     M. van Heijningen Dorkwerd