Kerkdiensten

Erediensten 2021

uur 2021 kerkelijk-jaar Bijz.heden Predikant Woonplaats 2e collecte organist   Mmv  
10.00 01-jan Nieuwjaar Geen dienst              
10.00 03-jan   Nieuwjaarsvisite G.W. van Wingerden Stedum Pastoraat eigen gemeente WB      
10.00 10-jan     ds H. Poot Oosternieland Christenen v Israël WB      
10.00 17-jan     ds N. Noorlander Onstwedde Bartimeüs Sonneheerdt Cor S      
10.00 24-jan     ds G.J. van den Top Wedde Exodus JS-D      
10.00 31-jan     prop A-M Pathuis
Groningen Diaconie WB      
10.00 07-feb     ds M. Krooneman Noordhorn KiA Werelddiaconaat(Bangladesch) Geert S      
10.00 14-feb lijdenstijd   ds M. de Jager Dwingeloo KiA Werelddiaconaat(Ethiopië) Cor S      
10.00 21-feb lijdenstijd   ds M.F. Van Binnendijk Stadskanaal Ziekenhuispastoraat UMCG JS-D      
10.00 28-feb lijdenstijd   ds N. Noorlander Onstwedde Ichtus Vakantieweken WB      
10.00 07-mrt lijdenstijd   prop A.P. Schep Groningen Pastoraat eigen gemeente Geert S      
10.00 14-mrt lijdenstijd Biddag ds F. Pierik Eén/Drachten KiA Werelddiaconaat(Ghana) JS-D      
10.00 21-mrt lijdenstijd   G.W. van Wingerden Stedum Hospice Hoogezand Cor S      
10.00 28-mrt lijdenstijd voorber H.A. ds J.A.A. Geerts Zalk Zeemanshuis WB      
                     
19.30 02-apr Goede vrijdag H.A. Dr T.T.J. Pleizier Groningen Diaconie WB      
10.00 04-apr Pasen   ds G.J. Van Beusekom Bilthoven IZB WB      
10.00 11-apr     ds C.G. Visser Kootwijkerbroek Open Hof Groningen Geert S      
10.00 18-apr     ds H. Dekker
Klazinaveen Diaconie JS-D      
10.00 25-apr     ds H. Bakhuis Hoogeveen Dovenpastoraat WB      
19.00 25-apr   Grunn dainst ds T.J. Oldenhuis Coevorden Liudgerstichten Cor S      
10.00 02-mei     G.W. van Wingerden Stedum Pro Rege WB      
10.00 09-mei     ds J. Snaterse Hoogeveen KiA noodhulp Libanon JS-D      
10.00 13-mei Hemelvaart   Dr W. Dekker Oosterwolde IZB WB      
10.00 16-mei     ds G.J. van den Top Wedde Ter Wille (ex-gedetineerden) Geert S      
10.00 23-mei Pinksteren   ds G.J. Van Beusekom Bilthoven KiA Zending WB      
10.00 30-mei     G.W. van Wingerden Stedum Ned. Bijbelgenootschap Cor S      
10.00 06-jun     ds N. Noorlander Onstwedde KiA Oeganda JS-D      
10.00 13-jun     drs J.W. Bassie Groningen Missionair werk dorpskerken Geert S      
10.00 20-jun     Dr J.F. Mol Nijega Stephanos (weeskinderen Afrika) WB      
10.00 27-jun   voorber H.A. ds G.J. Van Beusekom Bilthoven Onderhoud kerk orgel Cor S      
                     
10.00 04-jul   H.A. G.W. van Wingerden Stedum Diaconie WB      
10.00 11-jul     ds J.H. Van Wijk Zwolle De Herberg JS-D      
10.00 18-jul     ds P.A. Versloot Groningen Het Pand Groningen WB      
10.00 25-jul     ds A.L. Verduijn Sellingen Pastoraat eigen gemeente WB      
10.00 01-aug     ds G de Kok Hulshorst Kinderhotel voor kansarme kinderen in Wedde. WB      
10.00 08-aug     ds H.H. Lageveen Nieuw Weerdinge   WB      
10.00 15-aug         KiA Zending Pakistan JS-D      
10.00 22-aug     ds N.F.L. De Leeuw Oude Pekela   WB      
10.00 29-aug     F. Verkade Amsterdam Onderhoud orgel JS-D      
10.00 05-sep     drs H.J. Van der Wal Groningen   Geert S      
10.00 12-sep   voorberHA ds N. Noorlander Onstwedde KiA Zending Syrië Cor S      
10.00 19-sep   H.A. ds N. Noorlander Onstwedde Diaconie WB      
10.00 26-sep     G.W. van Wingerden Stedum   Geert S      
19.00 26-sep   Grunn dainst ds K.G. Pieterman Niekerk Liudgerstichten Cor S      
                     
10.00 03-okt   Israëlzondag ds H. van Wingerden Rijssen Kerk & Israël WB      
10.00 10-okt     M. van Heijningen Dorkwerd Pastoraat eigen gemeente WB      
10.00 17-okt     ds M.F. Van Binnendijk Stadskanaal   WB      
10.00 24-okt     ds N. Noorlander Onstwedde Onderhoud orgel JS-D      
10.00 31-okt   Reformatie ds G.J. Van Beusekom Bilthoven   WB      
10.00 07-nov   Dankdag G.W. van Wingerden Stedum Voedselbank Geert S      
10.00 14-nov     ds C Hoek Bedum   WB      
10.00 21-nov   Eeuwigheidszondag ds H. Bakhuis Hoogeveen   Cor S      
10.00 28-nov Advent   ds N. Noorlander Onstwedde Pastoraat eigen gemeente WB      
10.00 05-dec Advent voorber HA ds H. Poot Oosternieland   Geert S      
10.00 12-dec Advent H.A. G.W. van Wingerden Stedum Diaconie WB      
10.00 19-dec Advent   ds J.F. Hoogstede Vlagtwedde   WB      
19.30 24-dec Kerstavond   Kerkenraad   Kinderen in de knel JS-D      
10.00 25-dec Kerst   Geen dienst            
10.00 26-dec 2e kerstdag   ds G de Kok Hulshorst Kinderen in de knel WB      
  01-jan 2022 geen dienst              
  02-jan